Banner

Banner

Titulli Capital T ft. Macro ft Dj Nika - Cest La Guerre
Ndëgjuar 24,107,357
Shkarkuar 2,783
Pëlqyer 81,335
Publikuar 20/01/2017

Informatat e këngës
MIXTAPE LINK:
https://fanlink.to/WINTERISHERE

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Oui C'est La Guerre on va gagner

Music : Cello Prod
Lyrics : Capital T & Macro
Masterized by : Mixey
Video by : Macro

Authentic Entertainment All rights reserved 2017.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store