Banner

Banner

Titulli Elvana Gjata x Capital T - Fustani
Ndëgjuar 30,523,167
Shkarkuar 3,666
Pëlqyer 127,584
Publikuar 29/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
#elvanagjata #capitalt #fustani #truekapo

Written by : Elvana Gjata, Capital T
Beats by : BO Beatz & Cano
Produced by : Rzon, Arbre Blass
Directed by Emir Khalilzadeh
Mixed and mastered by Johan Bejerholm

Lyrics :

Intro :
We talk about money
We talk about fame
We talk about success

But at the end of the day
We got something much bigger
We ALBANIANS

Vers 1 :
She bossy im bossin
Jena nalt per qata flasin
Po per inati pe majna partyn
Per inati pe hallakatim

Se kudo qe shkoj e boj sikur n shpi tem
Haverat e mi vip-a spo i nxen
Une po t’shoh pe di po t dhem
Po nuk e kom problem

Se pi shtina me kcy pa tallava
Clubi o tu u thy ra-ta-ta-ta
E une jom tu t’kqyr u-na na na
Sonte koke bo ti per mashallah
O per mashallah

Ref.

O sa mire po rrin fustani
M’kalli m’kalli m’kalli
Nuk e le le ,nuk e le le
Nuk e jo jo jo
Nuk e le le ,nuk e le le
Nuk e lo se mkalli

Big money moves
Po ti prap te une
Ti falu ti falu

Boj ca t’dush
por ti prap te un
Ti falu ti falu

Ti mos u bo xheli
Ti mos u bo xheli djali
Ti mos u bo xheli
Ti mos u bo xheli djali

O sa shume po lun ti more
Po nuk o e lehte besoje
Do e di
U e di

Ref.

O sa mire po rrin fustani
M’kalli m’kalli m’kalli
Nuk e le le ,nuk e le le
Nuk e jo jo jo
Nuk e le le ,nuk e le le
Nuk e lo se mkalli

EMM on Facebook : https://www.facebook.com/eastmusicmatters/

Licensing : [email protected]
https://instagram.com/elvanagjataaaa
https://facebook.com/elvanagjatazyrtare
https://twitter.com/GjataElvana


(P)&(C) 2019 East Music Matters
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store