Banner

Banner

Titulli Capital T x TNT - 200 Dite
Ndëgjuar 10,452,994
Shkarkuar 1,483
Pëlqyer 40,437
Publikuar 18/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/200Dite

Music / Produced by : Rzon
Lyrics : Capital T
Mix/Master : Avaxus
INTRO: TNT - 200 Dite
Komponimi: Nexhat Macula/TNT
Beats: Bekim Hallaqi Belle
Teksti: Hivzi Krasniqi

Authentic Entertainment all rights reserved 2019.

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

#capitalt #200dite #tnt
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store