Titulli Capital T X Alban Skenderaj - Nje Nate
Ndëgjuar 248
Shkarkuar 47
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Capital T X Alban Skenderaj - Nje Nate - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store