Titulli Capital T - Dukat
Ndëgjuar 164
Shkarkuar 28
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Capital T - Dukat - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store