Titulli Kidda ft. Capital T - Magji
Ndëgjuar 3,763
Shkarkuar 428
Pëlqyer 12
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës
[Teksti i "Magji"]

[Pre-Chorus: Kidda]
O si me magji, o si me magji
Zemrën ma more ti, zemrën ma more ti

[Chorus: Kidda]
O si me magji, o si me magji
Zemrën ma more ti
O si me magji (Me magji)
O si me magji, o si me magji
Zemrën ma more ti, zemrën ma more ti
[Verse 1: Capital T]
Se zemrën ti ma more (More)
Edhe shpirtin tem e ki (Tem e ki)
Kejt si me magji
Ca po ndodh s'e di, ca po ndodh nuk e di
Se m'erdhe ti pa prit
Si dhuratë pe qiellit ëm ke pikë
Syve t'mi ti u dhe dritë
Ma mësove fjalen "dashni", dikush si unë që s'ka dit
Tash jemi baby ti baby uh baby
Hic kërkush sun hyn mes neve
Tash jemi baby ti baby
Hic kërkush sun hyn mes neve
Deri sa t'kam jetë e fuqi
Unë ty kom me t'mush dashni
Se sa herë t'shoh n'sy osht
Si me bo magji e di

[Pre-Chorus: Kidda]
O si me magji, o si me magji
Zemrën ma more ti, zemrën ma more ti

[Chorus: Kidda & Capital T]
O si me magji, o si me magji
Zemrën ma more ti
O si me magji (Me magji)
O si me magji (Po), o si me magji
Zemrën ma more ti, zemrën ma more ti (Yeah)
You might also like
Malli
Kidda
Rich Flex
Drake & 21 Savage
Circo Loco
Drake & 21 Savage
[Bridge: Kidda]
Ya, ya, ya, ya
Ya, ya, ya, ya
Ya-ya-ya, ya-ya-ya, ya

[Verse 2: Kidda]
Oh yeah, Kallxom a je okay (Okay)
T'dhash kohë t'i e gjuve poshtë, ey (Poshtë, ey)
Mos bon fore, t'i fore tash ti
Mama ti vec thuma, hey!
Zemër, ti ca po menon?
Ti pse po vonon? T'thirri t'thirri n'telefon, yeah
Koha ikën, koha shkon
Hajde zemër vec takom sikur ishim ne n'ballkon, yeah
Zemër, ti ca po menon?
Ti pse po vonon? T'thirri t'thirri n'telefon, yeah
Koha ikën, koha shkon
Hajde zemër vec takom sikur ishim ne n'ballkon, yeah

[Refrain: Capital T]
Se jetën unë s'e shoh pa ty
Veten unë s'e shoh pa ty (Oh yeah, yeah)
Pasha k'ta dy sy (Ey)
Ti e din qe nuk t'lo, unë nuk t'lo
Sa je-jena vec na dy
Edhe jetën unë e dho për ty, ey (Yeah)
Ti e din, ti e din, sikur me magji
[Chorus: Capital T & Kidda]
(Me magji) O sikur me magji
Zemrën ma more ti
O si me magji (Me magji)
O si me magji (Po), o si me magji
Zemrën ma more ti, zemrën ma more ti (Yeah)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store