Titulli Capital T x DARDAN - Love Love
Ndëgjuar 55
Shkarkuar 3
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Capital T x DARDAN - Love Love - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store