Loading...
Titulli Elita 5 - Rastet kan fuqi
Ndëgjuar 82,201
Shkarkuar 320
Pëlqyer 46
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Rastet kan fuqi
Elita 5 - Rastet kane fuqi
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Laurie Ibrahimi
Albumi - Bardh e zi 2004 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store