Banner

Banner

Titulli Genta Ismajli - Pa ty
Ndëgjuar 1,181,618
Shkarkuar 99
Pëlqyer 2,105
Publikuar 24/05/2011

Loading...
Informatat e këngës
Please watch: "Genta Ismajli - Dy Dashni"
https://www.youtube.com/watch?v=QTjZq4ZHMjE
-~-~~-~~~-~~-~-

Buy Pa Ty on iTunes: http://smarturl.it/iTunesIsmajliGenta
Buy Pa Ty on Amazon: http://smarturl.it/AmazonIsmajliGenta
Buy Pa Ty on Google Play: http://smarturl.it/GooglePlayGI
Listen Pa Ty on Spotify: http://smarturl.it/SpotifyIsmajliGenta
Listen Pa Ty on Deezer: http://smarturl.it/DeezerIsmajliGenta
Listen Pa Ty on TIDAL: http://smarturl.it/TidalIsmajliGenta

------
Follow Genta Ismajli:
http://www.gentamusic.com
http://www.youtube.com/genta
http://www.facebook.com/gentamusic
http://www.instagram.com/genta.ismajli
http://www.twitter.com/gentaofficial
http://www.google.com/+gentaofficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store