Titulli Binjaket Ismajli - Ska ma te bukura se dasmat shqiptare
Ndëgjuar 87
Shkarkuar 7
Pëlqyer 4
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Binjaket Ismajli - Ska ma te bukura se dasmat shqiptare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store