Titulli Motrat Mustafa - Dasmat ktyneher oj moter ekan pas jeshin e vet
Ndëgjuar 275
Shkarkuar 44
Pëlqyer 0
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Motrat Mustafa - Dasmat ktyneher oj moter ekan pas jeshin e vet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store