Banner

Banner

Titulli Aziz Murati ft Elona Leka - Me Rrahin 7 zemra
Ndëgjuar 544,976
Shkarkuar 774
Pëlqyer 1,632
Publikuar 24/03/2014

Informatat e këngës
Copyright © 1996-2014 Elona Leka & Studio Oslo1™, All Rights Reserved.
Email: [email protected]
Fans Page:https://www.facebook.com/pages/Elona-Leka-Official/626778754037778
Fans Page:https://www.facebook.com/studiooslo1
JOIN QUIZGROUP PARTNER PROGRAM: http://join.quizgroup.com/?ref=209878

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store