Banner

Banner

Titulli Egzona Ademi - Set fire to the Rain
Ndëgjuar 20,245
Shkarkuar 49
Pëlqyer 32
Publikuar 01/07/2011

Loading...
Informatat e këngës
Titulli : KU JE
Text : Gold Master
Muz&Ork : Andion Beats
Recording : AlbaRimm Production.


Bertan Asllani - Belki De 2012
Hazbi Therra - Cassino 2012
Kosovare Xhoni - Kalle shoqni kalle 2012
Sokol Gjakova - Kthehu 2012
Vjosa Emini - Hija e asaj 2012
1-Ky ft. En Bass DJ - Ti e Meriton 2012
Gold AG Ft. Zajmina Vajsari - Forever Premier 2012
TiKi Feat. Maksi - Qika don sponzor Premier 2012
Kusha - Shtrati i Braktisur Premier 2012
Aziz Murati - Potpuri Live 2012
MC Kresha Ft. Lyrical Son - Nuk ini gangsta VS Untouchable 2012
Noga Ft. TNT - 200 Dite 2012
Gold AG feat.Shkumbin Ismaili - Lamtumir Premier 2012
Labinot Tahiri - Dashni e Pare Premier 2012
Lyric Master - Ti Pse Ke Shku 2012
Lyrical Son Ft. MC Kresha KAOS - E boj me qef 2012
Barooti - Fast Flow 2012
Labinot Tahiri - Dashni e Pare Premier 2012
Dr.Flori Ft. Ronnie Skenderaj - Ca na Ke Remix 2012
Gjira - Baby 2012
Labi - Xixa xixa
2Ton - Qefin ta bojn
Remzije Osmani - Pse u ndam
Roland Qukaj - Me ke ndezur zemren
Dafina Rexhepi Ft. KAOS - Party, Bullshit [Premier
Egzona Ademi - Set fire to the Rain
Gold Master Ft. Alban Gashi - Qastet e Shkolles
Kosovare Xhoni - Per nje moment
Zhutat e Vellezrit Agaj - Ibrahim Rugova [Rapsodike
Fadil Keca - Msyshi [Album
Ardian Bujupi - Rise to the top
Armend Makica - Tallava Taksim
Dj Franques feat. Astrit - Only You
Flori Ft. Elvana Gjata, Mentor Haziri - Xhamadani Vija Vija [Premier
Noga ft. Andin Randobrava - Kete nate
Valon Bytyqi - Adrenalina [Album Live
Albatrit Muqiqi - Sa Vite
Anita Ahmeti - Pa adres
Blerta Gace - Je Ti
Ilirian Beqiri - Me fal qe te deshta shum
Mendim Elezkurtaj - Beqaria
Eliza Hoxha e Etno Engjujt - Une jam si ti [Premier
Ester Hoxha Ft. Stresi - Si ja ben ti pa mua
Estrada Shqiptare - Kuq e zi
Marigona Jelliqi - Love u forever
Dr.Flori Ft. Mondi, Tani e Astriti - Bota nuk eshte bardh e Zi
Eliza dhe Dj Dalool - Nuk Mundesh
Iliriana Sahiti - Ah Jet
Lek Plepi Ft. Drilon Hoxha - Kerkoj Fam
Originallat - Albanian Mafia
Anjeza Branka - Je in
Gold AG feat.Shkodran Tolaj - Tfala Kosoves [Premier
2Ton feat Stresi Anestezion- Skena koh
Da.kiLLa - Jetimi
Dritton - Pa Falje
Varrosi - Po u Tregoj
Ahmeti Dhe Visar Shabani - Dasm e madhe sante Fillon
Albana Azizi - Real Love
Alberie Hadergjonaj - Vetem ty
Dr. Flori - Sma ndjen
Noga Ft. Lyric Master - Ajo Po Qan
Tallava Hits - [Zgjedhur nga Risi-Ks
Greta Koqi - Pyes veten
Leonora Jakupi - Kenge e pa kenduar
Noizy Ft. Eni Koci - Love Me
Agron Ahmeti - Tallava Live
Arsim Latifi - Hajde Kalle
Gold AG feat Hysni Klinaku - Ruaje flamurin
Mc Qoppa feat. Bad - Sna Gjon
Pirro Qako e Vedat Ademi - Buj vetem buj
Aziz Murati, Beqir Aliu e Adnan Daci - Ilahi
Bastri Bali - Zdu me te Pa
Cyanide - Forcat Politike
Denisa Gjezo - Kurr si me par
Ermal Mamaqi - Vetem beso
Gold AG feat.Hysni Klinaku - Ruaje flamurin
Ronni - Vuaj [Premier
Adelina Tahiri Ft. Elgit Doda - Mjaft
Adem Imeri - Shum po vuj
Adrian Gaxha - Me ty
Ardian Bujupi - This Is My Time
Aurel Amzai - Nuk ndaloj
Blerina Matraku - Laja laja
Blero Ft. Cekic Dhe Astrit Stafa - Dance [Premier
Burim Dhe Bekim Kastrati - Extra Tallava
Dj Blunt Ft. Real 1 Dhe Big Basta - Kodi Sekret
Gezim Berisha - Ne Gurbet
Gold AG - Inxhja [Premier
Himena Ymeri - Kam mall
Hyzeri - Dasma Shqiptare
Ismail Balidemaj - Pak nga Ti
Ismet Beqiri - Lotet me pikojn
Labinot Rexha NOTI - Knaqu Sonte
Naim Quliqi e Eroll Dogani - Festa e Bajramit [Ilahi
Gold Master - Ku Je
Gold Master - Kthehu
Gold Master Ft Alban Gashi - Si nje Yll
Lyric master - Gabova
Lyric master - Me Kerkon
Lyric Master Ft Kusha
Lyric Master - Nuk t'Lo Vet
Lyric Master - Filloj Misioni
Lyric Master - Darka
Lyric Master - A ka Najsen Video
Baba Trodon
Meda
Labi
Nora istrefi
Adelina Berisha
Unikkatil
Blero
2po2
Albanian Hits
Elvana Gjata
Beatrix Ramosaj
Keng Popullore
Remi Jakupi e Sevdalite - 5 Mandolina
Rina Abdyli ft. Flaka Krelani MC Kresha - Si Bass
Ronni - Eshte Vone [Premier
Rosela Gjylbegu - Sikur te isha ti
Sabina Dana Ft. Ervin Bushati - Fale Zemren
Seldi - Kno
Shkumbin Ismaili - Asnje lule smbet nga vera
Silva Gunbardhi ft Nik-T - Jemi une dhe ti
Teuta Bogujevci - Si Llokum e Embel [Album
Valon Selimi Ft. Gzimi, Armend Sherifi - Ti Me Motivon
Zyra e Nusja e Gostivarit - Buqe Buqe
2Kings - Mat mirt ne qytet
2Ton Feat. Big Bossidy - Hands Up
Adelina Feat. Faudel - I love you More
Adelina Tahiri - Mjaft
ETNA Ft. Kosovare Xhoni - Nje here ne jete
Edita Sopjani - Girls Like Me
Elita 5 - Nuk jam diktator [Premier
Gold AG - Jam Musliman
Gold AG ft. Iliret - Xhamadani
Ilir Kazaferi - Lodhem kot te jem nje mik
Kosovare Xhoni - Sa mir vallen ti e lun
Kusha - Pa Ty Bota Ska Kuptim [RISI RISI
Noizy Feat.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store