Banner

Banner

Titulli Esad Ademi - Me zore me nuk shkon
Ndëgjuar 1,427
Shkarkuar 423
Pëlqyer 5
Publikuar 26/05/2014

Informatat e këngës
Esad Ademi

https://www.facebook.com/pages/Esad-Ademi/690717760948408?fref=ts

https://instagram.com/esadademi/

Copyright: OnAir.FM

OnAir.FM: https://www.youtube.com/user/OnAirFMMusic

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store