Banner

Banner

Titulli Ganimete dhe Ceni - Nena ime
Ndëgjuar 2,417
Shkarkuar 509
Pëlqyer 6
Publikuar 19/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Rubrika: Këngë gurbeti
Muzika: Edmond Zhulali
Orkestrimi: Naim Krasniqi
Teksti: Raze Smajli

Hysen Smajli - Ceni & Ganimete - Nena ime (Official Video)
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store