Banner

Banner

Titulli Genta Ismajli - Ska me shqipen tone (Live Gezuar
Ndëgjuar 47,936,395
Shkarkuar 91
Pëlqyer 173,146
Publikuar 19/03/2015

Loading...
Informatat e këngës
Composer : Flori Mumajesi.
Lyrics: Flori Mumajesi.

Audio Production : Threedots Productions.
https://www.facebook.com/www.threedots.al

Video Production : Digitalb.
https://www.facebook.com/Digitalb
Copyrights owned by Digitalb.

Music video for Kuq e zi je ti ft. Flori performed by Elvana Gjata.

Site: http://www.threedots.al
Facebook: https://www.facebook.com/elvanagjatazyrtare/timeline
Instagram: http://instagram.com/elvanagjataaaa

Copyright (C) 2015 Digitalb.

#ElvanaGjata #KuqEZiJeTi #Vevo #Pop #OfficialMusicVideo #Flori
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store