Banner

Banner

Titulli Ismet Bexheti - Emrin Tim Mos Ma Permend
Ndëgjuar 174,373
Shkarkuar 600
Pëlqyer 195
Publikuar 05/06/2012

Loading...
Informatat e këngës
Ismet Bexheti-Kenge nga albumi me r i'' Moj fisnike''
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store