Titulli Era Alushani - E kam emrin Kosovar
Ndëgjuar 432
Shkarkuar 18
Pëlqyer 0
Publikuar 03/03/2023

Texti i këngës

Era Alushani - E kam emrin Kosovar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store