Banner

Banner

Titulli Gazmend Rama - Gazi - Dhimbja e ka emrin ton
Ndëgjuar 45,600
Shkarkuar 1,444
Pëlqyer 226
Publikuar 07/12/2017

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Video: MProduction

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store