Titulli Gold AG ft Ismet Bexheti - Emrin e ka lufte
Ndëgjuar 261
Shkarkuar 23
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gold AG ft Ismet Bexheti - Emrin e ka lufte - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store