Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku ft Bujar Qamili - Emrin tend e shk
Ndëgjuar 320,399
Shkarkuar 2,268
Pëlqyer 1,649
Publikuar 21/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Music by: Adrian Hila
Lyrics: Adrian Hila
Produced by: Rovena Ibrahimi
Publishing : Super Sonic Shpk
https://www.facebook.com/supersonictelevizion
www.super-sonic.tv
2013
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store