Banner

Banner

Titulli Skivi ft Onat - Emrin qysh e ki
Ndëgjuar 2,612,583
Shkarkuar 852
Pëlqyer 11,367
Publikuar 02/06/2015

Informatat e këngës
Official Page's Of "SKIVI"
www.instagram.com/skivi_official
www.facebook.com/SkiviOfficial
www.twitter.com/SkiviSkillz
SnapChat : Skivi-i

Official Page's Of "ONAT"
www.instagram.com/onat_official
www.facebook.com/OnatTdsofficialpage
wwww.twitter.com/OnatTDS
SnapChat : Onat123

Produced by : High Records - Bini&LiBeats

Music & Lyrics : SKIVI - ONAT

Video Production by : Max Production

Executive Producer : SKIVI - Visar Shala

Sponsored by : Vala

Teksti

REF: X2

Emrin qysh e ki a me jep ti mu numrin
Emrin qysh e ki a ma jep ti mu numrin
Emrin qysh e ki ama, ti numrin
Ky osht veq fillimi zemer spo menoj per fundin

SKIVI

Emrin qysh e ki, per temin ti ki ni
Skiviboybaby numrin ton po du me dit
Me ty po du mu pa, hajde folim snapchat
Me t'paren kena bo kur t'shihem prap vazhdojna me qef.
What's app ose msg direkt
Instagram je perfekt
Une follow ti follow back
Kurr so kon per neve ma leht naah naah naah
Me t'paren kena bo kur t'shihem prap vazhdojna me qef.
S'perdori kredit kard, tona i kryj me kesh
Ti po ja nis me kesh e une po du me t'pa ty desh
Kurr ma leht so kon, me ty po du mu nxon
Per neve kurr sosht vone une po du ty me t'thon

REF: X2

Emrin qysh e ki a me jep ti mu numrin
Emrin qysh e ki a ma jep ti mu numrin
Emrin qysh e ki ama, ti numrin
Ky osht veq fillimi zemer spo menoj per fundin

ONAT

Emrin qysh e ki, per temin ti ke ni
Asnjoni sosht ma unik qato s'munesh me ma perzi yess
Onat Onat Onat ti pe din tonat
Edhe nese o drite e bojna terr O NATË
Okej po lidhem ngjarje ju afrova tu kerku falje
Emrin ja mora vesh une e mora qe e kish ngat mahalle heee
Ajo se din, qe mi murr mu ment
Une e kom film, e feel-iti qdo moment yess
Menen e madhe une n'stila
Ajo mas meje tu i njek kafiqat
Une mas krejt t'njejtat tripa
E feel-ita, koka dashnia mire Yess
Qfar ndjenje e mire, e more guximin e shtir
Ju afrova edhe i thash
Emrin po ta di edhe qdo sen qe e ki
Veq afromu n'jete tone se ti n'temen veq je hi hey
Sa e mire sa e mire po ma then
Sa e mire sa e mire po ma then
Qata du mu kthy nfillim
Kthema n'refren

REF: X2
Emrin qysh e ki a me jep ti mu numrin
Emrin qysh e ki a ma jep ti mu numrin
Emrin qysh e ki ama, ti numrin
Ky osht veq fillimi zemer spo menoj per fundin

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store