Titulli Shyhrete Behluli - Gurbetqar emrin e kam
Ndëgjuar 319
Shkarkuar 22
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shyhrete Behluli - Gurbetqar emrin e kam - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store