Banner

Banner

Titulli Ismet Maqkaj - Hajde Nuse
Ndëgjuar 2,260
Shkarkuar 483
Pëlqyer 15
Publikuar 24/01/2013

Loading...
Informatat e këngës
Këndon Ismet Maqkaj -Hajde nuse
Texti : Ismet Maqkaj
Music Ymerli Krasniqi
Studio & Mix Daim Lala
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store