Banner

Banner

Titulli Kemajl Bega (Kema) - Pasha zotin kurr besa-bese
Ndëgjuar 21,347
Shkarkuar 550
Pëlqyer 33
Publikuar 07/07/2012

Loading...
Informatat e këngës
Te interesuarit per dasma dhe ahengje te ndryshme familjare mund te kontaktojne ne tel: 044 517 103 (Kemajl Bega)
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store