Banner

Banner

Titulli Lindi - Dy sy me lot
Ndëgjuar 3,155
Shkarkuar 51
Pëlqyer 17
Publikuar 19/12/2011

Loading...
Informatat e këngës
Lindi's FAN PAGE on Facebook add please
http://www.facebook.com/pages/Lindi-Musik/319979021373249

Instrumental - Orkestrimet RRahman Kryeziu
Studio EROLL 5 Shkup
Musik Lindi
Producent: Max Production EMRACOM
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store