Banner

Banner

Titulli Lindi ft Hekuran Krasniqi - Ajo qika
Ndëgjuar 14,476
Shkarkuar 66
Pëlqyer 54
Publikuar 05/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store