Banner

Banner

Titulli Mihrije Lestrani - Do ta kallum dushkun
Ndëgjuar 669
Shkarkuar 318
Pëlqyer 2
Publikuar 11/09/2016

Informatat e këngës
kontakt: +38349751807

https://www.facebook.com/VesadiBand/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store