Banner

Banner

Titulli Miranda Hashani - Qeraxhiu
Ndëgjuar 138,424
Shkarkuar 413
Pëlqyer 277
Publikuar 31/01/2012

Informatat e këngës
Miranda Hashani - Qeraxhiu -

Muz & Text: Avni Qahili
Hair & Make up: Fjolla & Sebi
Styling: Krenare Rugova

© EMFcreative 2012

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store