Banner

Banner

Titulli Miranda Hashani - Mire se vjen
Ndëgjuar 65,170
Shkarkuar 505
Pëlqyer 193
Publikuar 08/07/2014

Informatat e këngës
Miranda Hashani - Mire se vjen
Tex & Muz: Avni Qahili
Hair & Make up: Fjolla & Sebi

(c) EMFcreative

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store