Banner

Banner

Titulli Rovena Stefa - Udha e mbare
Ndëgjuar 269,861
Shkarkuar 337
Pëlqyer 204
Publikuar 04/12/2014

Informatat e këngës
Vizioni&Libonia: https://www.facebook.com/VizioniLibonia
Publisher: OnAir Music

Vizioni & Libonia 2015

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store