Banner

Banner

Titulli Etno Engjujt - Altrip
Ndëgjuar 21,079
Shkarkuar 323
Pëlqyer 116
Publikuar 03/06/2012

Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2007
Black Fish

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store