Banner

Banner

Titulli Etno Engjujt - Shoqen bomb
Ndëgjuar 8,082
Shkarkuar 26
Pëlqyer 33
Publikuar 19/01/2016

Loading...
Informatat e këngës
E ki shoqen e re voth e tatoo nbel,ku ajo ti ras syt caty lesh mo nuk del,si plumb qe vran e nxeht si vullkan pik strategjike e kam ne mejdan uuopaa mir kmishen pe cel shoku jon synin po ma mshel si dezert ntavolin e trurin kur e ngrin mo se na perzhite na bone hiroshim brbrbr

ref
E ki shoqen bomb:She looks good she dance with the rythm of the song
e ki shoqen bomb:come to me shorty don't make me wait to long


Ma e mire prej ma tmirave ma e mir ska ku shkon syt to tmbesin njerzit vesin presin qe ku shkon.Mbaron,kur mbaron
nuk jom ni kur ma shum nuk kom pi per kerkon sdu me ni veq per ty booomb ton naten pres deri ne mengjes edhe vet mbes deri npes veq per ty bomb syrn po ma mshel apetinin veq ma shum po ma cel


ref
E ki shoqen bomb:She looks good she dance with the rythm of the song
e ki shoqen bomb:come to me shorty don't make me wait to long

Me patentin e cel e kmishen e hjek shum o sexy uh po don mem djeg sille rotulloje shkundem dridhe edhe pak e ki shoqen bomb qe mi la venat pa gjak tash uhh po ma po ma han cdo atom ntrup per mu afru spo ma mban tash ngom ti knena hapi vesht mir thuj shoqes tende sa eshte ene e lire

ref
E ki shoqen bomb:She looks good she dance with the rythm of the song
e ki shoqen bomb:come to me shorty don't make me wait to long

Kur un po e shoh nuk shoh mo kurgjo bohet terr e ces e coj dikund ma ex meniher kur po kcen kur po kesh shum me shije konka vesh gati desh thuj mkalle pulsin ma ndale ulu pak posht ma kadale jam nat per nat pozicion mat shoqen e ki bomb e kur se lo rahat

ref
E ki shoqen bomb:She looks good she dance with the rythm of the song
e ki shoqen bomb:come to me shorty don't make me wait to long
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store