Banner

Banner

Titulli Vedat Ademi - Nje jete me ty
Ndëgjuar 1,560,881
Shkarkuar 204
Pëlqyer 5,216
Publikuar 24/03/2015

Loading...
Informatat e këngës
Vedat Ademi - Nje jete me ty
Muzika : Endrit Shani
Teksti : Endrit Mumajesi
Video by Pro...VideoDid you like the video & subscribed to VEDAT ADEMI's Official channel? 👇🏼
► https://bit.ly/2Vvqkrw

Listen on Spotify / Download on iTunes :👇🏼
► https://fanlink.to/NjeJeteMeTyOnlinePublished by : Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store