Banner

Banner

Titulli Genta Ismajli - Si ty nuk ka
Ndëgjuar 1,196,045
Shkarkuar 113
Pëlqyer 6,427
Publikuar 25/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Genta Ismajli - Si Ty Nuk Ka

Genta Ismajli on iTunes: http://smarturl.it/iTunessitynukka
Genta Ismajli on Amazon: http://smarturl.it/AmazonSiTyNukKa
Genta Ismajli on Google Play: http://smarturl.it/GPsitynukka
Listen Genta Ismajli on Spotify: http://smarturl.it/SpotifySiTyNukKa
Listen Genta Ismajli on Deezer: http://smarturl.it/Deezersitynukka
Listen Genta Ismajli on TIDAL: http://smarturl.it/TidalsitynukKa

Genta Ismajli - Si Ty Nuk Ka (Music Video)
Muzika: Adi Hila, Producent: Arboni, Video: Urban Graphics, Publikimi: Trejat, Online: BZZZ!

Note: This music videos is republished from GentaIsmajliTV channel with +3.2M views

Follow Genta:
https://smarturl.it/GentaFacebook
https://smarturl.it/GentaInsta
https://smarturl.it/GentaTwitter


Published by: Bzzz Entertainment

#SiTyNukKa #GentaIsmajli
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store