Banner

Banner

Titulli Jetmir Hyseni - Bajna dasem
Ndëgjuar 4,343
Shkarkuar 258
Pëlqyer 7
Publikuar 16/07/2013

Informatat e këngës
https://www.facebook.com/XimiProduction?ref=ts&fref=ts

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store