Banner

Banner

Titulli Vellezerit Mziu - E krahasova
Ndëgjuar 53,667
Shkarkuar 509
Pëlqyer 83
Publikuar 05/07/2013

Informatat e këngës
Faqja në FACEBOOK | https://www.facebook.com/VizioniLibonia
Kontakt : Vllezrit Mziu: +41796591825 - +37744279036
Vizioni & Libonia 2013

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store