Banner

Banner

Titulli Vellezerit Mziu - Moj voglushe
Ndëgjuar 87,054
Shkarkuar 1,196
Pëlqyer 159
Publikuar 12/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Vellezerit Mziu sjell kengen "Moj vogelushe" ne TV Blue Sky per programin Gezuar 2017

Shikoni Live ne https://tvbs.al
Video realizuar nga TV Blue Sky
Aty ku muzika buron nga shpirti
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store