Banner

Banner

Titulli Aurora - Fore
Ndëgjuar 45,742
Shkarkuar 595
Pëlqyer 131
Publikuar 20/05/2013

Loading...
Informatat e këngës
Teksti & Muzika: Grupi Aurora
Orkestrimi: Dj Cimi
Video: Men Media Pictures
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store