Banner

Banner

Titulli Grupi Aurora - Me Lendoi
Ndëgjuar 15,374
Shkarkuar 32
Pëlqyer 84
Publikuar 01/04/2014

Loading...
Informatat e këngës
Muz&tex : Grupi Aurora
orketrim & postproduksion : Genton Studio
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store