Titulli Artir Gjikokaj x Grupi Orient - Dashnia po mkall
Ndëgjuar 344
Shkarkuar 1
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Artir Gjikokaj x Grupi Orient - Dashnia po mkall - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store