Banner

Banner

Titulli Grupi Aurora - Pyetem Mua
Ndëgjuar 31,253
Shkarkuar 624
Pëlqyer 111
Publikuar 14/02/2013

Loading...
Informatat e këngës
Grupi Aurora: Yll Valla & Nazmi Shfishta
Muzika & Text : Grupi Aurora
Video: Men Media
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store