Banner

Banner

Titulli Gjyste Vulaj - Ded Gjon Luli, Adem Jashari
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 398
Pëlqyer 0
Publikuar 31/05/2020

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store