Banner

Banner

Titulli Selajdin Miftari - Ne gurbet me kaloj jeta (Live )
Ndëgjuar 13,480
Shkarkuar 583
Pëlqyer 17
Publikuar 09/06/2012

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store