Banner

Banner

Titulli Allegro Band - Alarmi
Ndëgjuar 6,049
Shkarkuar 340
Pëlqyer 28
Publikuar 29/03/2014

Informatat e këngës
Music : Allegro
Producion : Redbox entertaiment & Big Bang beats
Lyrics : Mithat Sadiku
Video : Framein production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store