Banner

Banner

Titulli Driton Jakupi - Un nuk jam si ti
Ndëgjuar 735
Shkarkuar 75
Pëlqyer 4
Publikuar 18/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Studio ''Fissi''
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store