Banner

Banner

Titulli Driton jakupi - Xhemile
Ndëgjuar 2,757
Shkarkuar 73
Pëlqyer 5
Publikuar 19/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Studio ''Fissi''
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store