Banner

Banner

Titulli Elona Leka - Thuaj thuaj
Ndëgjuar 65,132
Shkarkuar 797
Pëlqyer 104
Publikuar 25/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Të gjitha të drejtat Produksioni Jehona Tetovë
All Rights By: Jehona Production Tetovo
http://www.jehonamuzik.com/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store