Banner

Banner

Titulli Teuta Selimi - Mos i thuaj askujt
Ndëgjuar 391,068
Shkarkuar 621
Pëlqyer 929
Publikuar 05/01/2016

Informatat e këngës
Produksioni LYRA (c)
Teuta Selimi - Anti Reklam

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store