Banner

Banner

Titulli B2N ft Elona Sinani - Shen Valentin
Ndëgjuar 542,167
Shkarkuar 12,558
Pëlqyer 6,488
Publikuar 05/02/2019

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/b2n_beatz
https://www.facebook.com/B2N.Beatz

Available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/shen-valentin-feat-elona-sinani-single/1457703311?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/1ig0aU9eZfFXOlD9xiOlvn
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/91578532

Music & Lyrics: B2N
Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov

u bon muaj qe jemi ndar
shum muaj syt pa ti par
buzet e tua pa i puthur
ne gjirin tend pa u strukur
eci ne rrugen e zbrazur
me shpirtin e plasur
pran meje kam vec hijen
qe me kujton vetmin dhe dhimbjen.

Shen Valentin, nuk ka per mua
nuk e kam ate qe dua
trendafilat ne duar i mbaj
Si dashuria jon u than
se ti je larg,larg,larg
se ti je larg,larg,larg
se ti je larg,larg,larg
shum larg...

diellin e more me vete
mua me le ne shi
cdo dit esht bardh e zi
qe diten kur ike ti
Ndjehem i lodhur i rraskapitur
kembet me nuk me mbajn
shpirt dhe zemer grrisur
sepse edhe burrat qajn

Shen Valentin, nuk ka per mua
nuk e kam ate qe dua
trendafilat ne duar i mbaj
Si dashuria jon u than
se ti je larg,larg,larg
se ti je larg,larg,larg
se ti je larg,larg,larg
shum larg...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store